درباره ما

امروزه در کشورهای توسعه یافته جهان، آموزش، در تمامی مقاطع حتی دانشگاه بیشتر مبتنی بر فعالیت های عملی است و  همین امر باعث افزایش بازدهی یادگیری در بین دانش آموزان و دانشجویان می شود. سیستم آموزشی STEMبا هدف آموزش مهارت های چهارگانه ( علوم، تکنولوژی، مهندسی و ریاضی) امروزه در اغلب کشورها در حال گسترش است. از طرفی اگر در این دوره های پایین تر آموزشی، بتوان استعداد های دانش آموز را شناسایی و جهت دهی کرد، به طور قطع در مقاطع بالاتر هزینه های کمتر مادی و معنوی را بر سیستم آموزشی کشور تحمیل خواهد کرد.

با توجه به چشم اندازهای علم و فناوری جمهوری اسلامی ایران در افق ۱۴۰۴ هجری شمسی، تغییر در نظام آموزش و پرورش و بهبود روش های آموزشی یکی از ارکان اصلی برای تحقق نقشه جامعه علمی کشور است که می بایست به تدریج این حرکت آغاز شود تا بتوان در سال ۱۴۰۴ جایگاه ایران را به موقعیت مطلوب و تبیین شده رسانید.

از این رو جمعی از مدرسین و مروجین علم در صدد برآمدیم تا در حد توان خود گامی هرچند کوچک در تکمیل و تعمیق روند یادگیری و آموزش موثر برداریم و با این هدف تیم آموزشی زانکو در  سال تحصیلی ۹۷-۹۶ در قالبی جدید فعالیت خود را آغاز کرد.

همچنین گروه آموزشی زانکو در اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ به عنوان گروه برتر در برگزاری برنامه های روز نجوم در تهران انتخاب شد و اکنون عضو حقوقی انجمن نجوم ایران نیز می باشد.

برگزاری دوره های آموزشی در حوزه علوم پایه و فنی مهندسی و برپایی گنبد آسمان نما در مراکز آموزشی از فعالیت های اصلی گروه آموزشی زانکو است. که در بخش برنامه ها می توانید آخرین برنامه های ما را دنبال کنید.

مدیر آموزش: محمد حسین طالع زاده

شماره تماس: ۰۹۳۶۲۹۴۰۹۶۳

آدرس ایمیل: Mh.taleazde@gmail.com