آخرین مقالات

چرا نجوم بخوانیم؟

شاید این سوال در ذهن شما هم وجود داشته باشد که چرا باید نجوم بخوانیم؟ یا چرا به عنوان یک والدین دغدغه مند باید فرزند خودم را در کلاس نجوم ثبت نام کنم؟

نجوم یک علم بین رشته ای است. شما با خواندن نجوم مجبور خواهید شد به بسیاری از علوم سرک بکشید. اگر دانش آموز هستید و مخصوصا دانش آموزان مقطع متوسطه اول، نجوم به شما کمک می کند تا با رشته های مختلف علمی و مهندسی آشنا شوید و در پایه دهم بتوانید به راحتی انتخاب رشته کنید. اگر فرزند دبستانی دارید، نجوم به اون کمک می کند که درک بهتری از علم و طبیعت اطرافش داشته باشد. فرزند دبستانی شما پس از  چند سال نجوم خواندن به علم علاقمند می شود و می توانید استعداد او را در رشته های علمی و فنی و مهندسی کشف کنید. پس.. نجوم را می توان بهترین راه برای ورود بچه ها به دنیای علم دانست،اگر دوست دارید فرزند علم دوست داشته باشید، او را در کلاس های نجوم ثبت نام کنید.

نجوم در ایران
آموزش نجوم

چرا نجوم را در زانکو بخوانیم؟

مجموعه زانکو همه چیز را در کنار هم دارد.

تیمی از مدرسین باسابقه که اکثرا فارغ التحصیل رشته های فیزیک، اخترفیزیک و کیهانشناسی هستند.

طرح درس ها و محتوای آموزشی زانکو براساس استراتژی پلن IAU (اتحادیه بین المللی نجوم) بنا شده است و کاملا منطبق با استانداردهای جهانی است.

مدرسین زانکو اشراف کامل به کتب درسی مدارس و مباحث نجومی در انها دارند و به خوبی می دانند هر دانش آموزی چه مطالبی را در مدرسه فراگرفته است، بنابراین طرح درس ها بومی سازی شده و با کتاب های درسی نیز انطباق دارد!

در کنار کلاس های درسی، هیئت علمی زانکو برنامه ریزی های متنوعی را در طول سال دارد تا بچه ها علاوه بر کلاس ها در مسابقات و جشنواره های داخلی و بین المللی شرکت کنند.


مشتریان موسسه آموزشی زانکو